Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
UKRAYNA TURLARI
facebook ile bağlan
$ 6,75 TL 7,34 TL
Telefon Numarası
02125919111
 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

facebook ile bağlan

UKRAYNA TURLARI

khrkov turu,odessa turu,ukrayna turu,ukrayna turları,kiev turu,kiev turlarılviv turu,lviv turları,odessa turları,ukrayna turları,bayi toplantısı

 

www.ukraynam.com Fulltime Tatil Kuruluşudur. Firmamız Turizm Bakanlığı ve Tursab Üyesidir.BELGE NO :7936

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Fulltime Tatil bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen  ve Ukrayna'da tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Fulltime Tatil tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. 

Fulltime Tatilsektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

Kalite Politikamız

Fulltime Tatil uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 5 yıldır liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.  

Vizyonumuz

Fulltime Tatil olarak tüm Türkiye’yi tatile göndermeyi, Ukrayna pazarının %33 sahib olmak ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir

Misyonumuz

Fulltime Tatil öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.